مسابقه ویژه نامه سوم اسوه سلامت

مسابقه ویژه نامه سوم اسوه سلامت

🎁نتایج قرعه کشی ویژه نامه سوم اسوه سلامت

نتایج قرعه کشی ویژه نامه :

خانم :مریم کمالی

آقای مهدی عابدی🎁

🏵برنده سکه طلای قرعه کشی 🏵

🏆مسابقه ویژه نامه اسوه سلامت ایرانیان🏆

مسابقهمسابقه

 

ویژه نامه سوم اسوه سلامت ایرانیان  در بهمن ماه سال جاری منتشر و بین علاقه مندان و مشتریان عزیز اسوه سلامت توزیع گردید. ازبین مشتریان و همراهان عزیز اسوه سلامت تعدادزیادی به سوالات پاسخ صحیح دادند. که درنتیجه بین عزیزان شرکت کننده  در مسابقه ، قرعه کشی صورت گرفت .

قرعه کشی این ویژه نامه همزمان با میلاد با سعادت حضرت قائم علیه السلام و روز نیمه شعبان ، با حضور مدیران مجموعه و نیز جناب آقای دکتر حیدری ( تحقیق و تدوین مطالب ویژه نامه شش ضلع سلامتی ومسئول برگزاری آزمون ) برگذار شد. تاریخ (1402/12/06) صورت گرفت. و از بین شرکت کنندگان مسابقه که پاسخ صحیح را ارسال کرده بودند. دو نفر برگزیده اعلام شد.

به برندگان قرعه کشی ، سکه طلای پارسیان و لوح تقدیر اهدا گردید.

ویژه نامه سوم

این ویژه نامه که با هدف ارتقای سطح سلامت جامعه در بیانی ساده و قابل فهم برای اصلاح سبک زندگی منشر شد.

نکات ضروری در صرف غذا ، متناسب با همه ی مزاج ها بیان می شود. همچنین به اختصار نکات مهم در هر مزاج مورد بررسی قرار گرفته شده است . برای رفاه حال معده و هضم و گوارش بهتر راه حل هایی آسان و در دسترس بیان می شود.

شما با مطالعه این ویژه نامه می توانید با بیانی گویا عادات بد و مضر در زندگی را فاموش کرده و بجای آن از دستور العمل های متناسب با طبع و شرایط بدنی خود استفاده کنید. تا سلامتی و آرامش بیشتری داشته باشید.

با مطالعه ی ویژه نامه می توانید طبع خود را بهتر بشناسید . و الگوهای رفتاری نامناسب که سبب و عامل بیماری می باشند. را در زندگی خود اصلاح و حذف کنید.

 

این شماره از ویژه نامه، شامل دستور العمل های عمومی در آداب غذا خوردن(در قبل و بعد و حین غذا ) می باشد. همچنین به طور اختصاصی دستوراتی برای زندگی بهتر و سازگاری درهرمزاج بیان می شود.  تغذیه صحیح و مناسب با مزاج هرفرد معرفی گردیده است. خوراکی های مخالف و بیماری زا هر طبع ، به طور کامل توضیح داده شده است.

تحقیقات دکتر حیدری پزشک و مشاور اسوه سلامت ایرانیان می باشد. وعمل به هرکدام باید زیر نظر پزشک یا  متخصص طب ایرانی انجام گیرد.

نسخه بعدی ویژه نامه در دست تدوین و انتشار می باشد. علاقه مندان  و همراهان عزیز اسوه  سلامت می توانند برای دریافت ویژه نامه به فروشگاه های اسوه سلامت مراجعه کنند . و یا آن را در سایت osvesalamat.ir بصورت الکترونیکی دریافت نمایند. آزمون بعدی ویژه نامه و تاریخ برگزاری قرعه کشی  و نتایج قرعه کشی آن متعاقبا در همین سایت اعلام می شود.

5/5 (1 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *