نتایج برندگان آزمون ویژه نامه اسوه سلامت

فهرست عناوین

🎁نتایج قرعه کشی ویژه نامه اسوه سلامت

نتایج قرعه کشی ویژه نامه :
خانم ها: نازی حداد – فاطمه زهرا سلیمانی – یاسمین جزینی و
آقایان عباسعلی مهرابی و علیرضا جزینی🎁
🏵برنده سکه طلای قرعه کشی 🏵
🏆مسابقه ویژه نامه اسوه سلامت ایرانیان🏆
ویژه نامه اسوه سلامت در ابتدای مرداد ماه انتشار و بین علاقه مندان و مشتریان عزیز اسوه سلامت توزیع گردید. حدود 170 نفراز مشتریان و همراهان اسوه  در مسابقه ویژه نامه شرکت نمودند. و در نهایت از بین این عزیزان  90 نفر شرکت کننده پاسخ صحیح را ارسال نمودند . در روز 15مهرماه باحضور مدیران مجموعه اسوه صنعت و هایپر اسوه سلامتی و نیز جناب آقای دکتر حیدری ( تحقیق و تدوین مطالب ویژه نامه شش ضلع سلامتی ومسئول برگزاری آزمون ) قرعه کشی انجام گرفت . و به 5 نفر از این عزیزان شرکت کننده سکه طلای پارسیان و لوح تقدیر اهدا گردید.

 

تحقیقات دکتر حیدری پزشک و مشاور اسوه سلامت ایرانیان می باشد. وعمل به هرکدام باید زیر نظر پزشک یا  متخصص طب ایرانی انجام گیرد.

لازم به ذکر است ویژه نامه شماره بعدی ما با عنوان شش ضلع سلامتی در تدابیر خوردن و آشامیدن ، نیز در دست تدوین و انتشار می باشد.

این دوره از ویژه نامه شامل دستورالعمل های عمومی (مختصری ) و دستورالعمل هایی طبق هر مزاج می باشد. به یاد داشته باشید ، دستور العمل های توصیه شده در شش ضلع سلامتی ، شامل سوء مزاج ساده است و جزء سوء مزاج مادی ، تابع سوء هیئت ترکیب تفرق اتصال نمی باشد. و فقط  برای تشخیص بیماری باید به پزشک متخصص طب ایرانی رجوع کرد.

علاقه مندان  و همراهان عزیز اسوه می توانند برای دریافت ویژه نامه به فروشگاه های اسوه سلامت مراجعه کنند . و یا آن را در سایت osvesalamat.ir بصورت الکترونیکی دریافت نمایند.

آزمون بعدی ویژه نامه و تاریخ برگزاری قرعه کشی آن متعاقبا در همین سایت اعلام می شود .

 

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نتایج قرعه کشی ویژه نامه
آخرین مقالات
خواص بادام زمینی

خواص بادام زمینی یکی از فرآورده هایی که در کشور های زیادی بهره برداری می شود بادام زمینی  است. این فرآورده باعث شده است که

بیشتر بخوانید»
روغن زیتون اصل

برای یازشناسی روغن زیتون اصل از روغن زیتون تقلبی چند پیشنهاد داریم  که در ادامه این متن ان را بررسی میکنیم پس با ما همراه

بیشتر بخوانید»
خاویار حلزون

 خاویار حلزون چیست؟ خاویار حلزون نوعی خاویار است. که ازتخم های تازه یا فرآوری شده . حلزون  ها حاصل می شود . این تخم ها

بیشتر بخوانید»
آویشن

آویشن آویشن با طعم بی نظیرخود، به عنوان یک غذای اصلی در آشپزی مورد استفاده است. بوته ایی است که ترکیبات فعال ضدعفونی قوی، ضدویروس

بیشتر بخوانید»