افتتاح شعبه دوم اسوه سلامت ایرانیان

شعبه دوم اسوه سلامت ایرانیان افتتاح شد!

در تاریخ 18 اسفند ماه 1401، شعبه ی دوم هایپر اسوه سلامت ایرانیان افتتاح شد. هایپر اسوه سلامت ایرانیان، تولید کننده و عرضه کننده ی محصولات ارگانیک و سلامت محور می باشد. از محصولات تولیدی این هایپر می توان به روغن های طبیعی کنجد، روغن ارده، انواع روغن های زیتون بدون بو، بکر، و فرابکر، انواع کره گیری مغزیجات در حضور مشتری از جمله کره ی پسته، کره ی بادام زمینی، کره ی بادام مامایی، کره ی گردو و کره فندق و ارده ی کنجد ساده و دو آتشه در حضور مشتری نام برد.

انواع شیره ها با طعم های متفاوت، شیرینی جات رژیمی و بدون شکر، محصولات آرایشی بهداشتی گیاهی و طبیعی، و مواد شوینده از دیگر محصولات عرضه شده در این فروشگاه می باشد.

شروع فعالیت اسوه سلامت

فروشگاه اسوه سلامت ایرانیان از سال 1389 فعالیتش را در جهت پیشبرد سلامت جامعه آغاز کرده. و با الطاف الهی و استقبال مردمی توانست شعبه ی دوم خود را در اسفند ماه 1401 افتتاح کند. شعبه ی اول این فروشگاه واقع در اصفهان، درچه، خیابان آیت الله درچه ای، جنب باشگاه تربیت بدنی می باشد.

از آن جایی که این فروشگاه ارسال به سراسر کشور دارد و از طریق وب سایت ثبت سفارش انجام می پذیرد، بنا بر این شد که هایپرمارکت را گسترش داده و و در سراسر کشور شعبه های جدید افتتاح کند.

افتتاح دومین شعبه اسوه سلامت

دستگاه روغن گیری اسوه صنعت اصفهان

دومین شعبه ی این فروشگاه در 18 اسفند ماه در اصفهان، خیابان پروین شمالی، کنارگذر بازار گیاهان دارویی، جنب رستوران لقمه طلایی افتتاح گردید. به مناسبت این افتتاحیه تا پایان فروردین ماه 1402 محصولات شامل تخفیف ویژه می باشند.

اسوه حامی سلامت شما هم میهنان گرامی است.

0/5 (0 نظر)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *